Spotkanie Manchester City - Tottenham na stadionie Etihad Stadium - 3-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Manchester City i Tottenham zakończył się remisem 3-3. Spotkanie to odbyło się w ramach 14. kolejki Premier League na Etihad Stadium. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Manchesteru City 2-1, jednak ostatecznie żadna z drużyn nie zdołała zdobyć pełnej puli punktów. Mecz dostarczył wielu emocji i niezapomnianych momentów dla kibiców obu ekip.

Mecz pomiędzy drużynami: Manchester City (Gospodarz) przeciwko Tottenham (Goście)

Sędzia Główny: Simon Hooper

To był mecz pełen emocji na Etihad Stadium. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-3, a kibice obu drużyn mogli śledzić niezwykle widowiskowe widowisko. Gospodarze starli się z gośćmi, a atmosfera na stadionie była niesamowita.

W 6. minucie Son Heung-Min otworzył wynik na korzyść Tottenhamu, wykorzystując asystę D. Kulusevskiego. Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli, kiedy to Son Heung-Min ponownie trafił do siatki w 9. minucie, wyrównując stan na 1-1. Manchester City wyszedł na prowadzenie po bramce P. Fodena w 31. minucie, z asystą J. Álvareza.

Druga połowa przyniosła jeszcze więcej emocji. G. Lo Celso doprowadził do wyrównania dla Tottenhamu w 69. minucie, strzelając gola po asyście Son Heung-Mina. Jednak Manchester City ponownie wyszedł na prowadzenie po trafieniu J. Grealisha w 81. minucie, z asystą E. Haalanda. Wydawało się, że gospodarze zapewnią sobie zwycięstwo, ale D. Kulusevski zdobył bramkę w doliczonym czasie gry, ustalając wynik na 3-3.

Mecz nie obył się bez kartek. Zarówno gospodarze, jak i goście otrzymali żółte kartki. Rodri, Jack Grealish, Joško Gvardiol oraz Erling Haaland zostali ukarani kartkami po stronie Manchesteru City, a Destiny Udogie, Pedro Porro, Dejan Kulusevski oraz Emerson Royal dostali żółte kartki w drużynie Tottenhamu. Czerwonych kartek nie było.

Uczestnicy tego spotkania mogą być dumni ze swojej postawy. Zarówno Manchester City, jak i Tottenham, zaprezentowali wysoki poziom piłki nożnej, co z pewnością sprawiło, że kibice doznało wielu emocji. Następne mecze dla Manchester City to starcia z Aston Villą, Luton oraz FK Crvena Zvezda, natomiast Tottenham zmierzy się kolejno z West Hamem, Newcastle oraz Rennes.