Leeds vs Tottenham, wynik spotkania: 1-4

Leeds vs Tottenham zakończony wynikiem 1-4.

Pierwsza część spotkania między Leeds a Tottenham zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-4.

W dniu 2023-05-28 15:30 na obiekcie sportowym Elland Road odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 38. Zmierzyły się ze sobą Leeds i Tottenham.

Gole strzelali: H. Kane 2' 0-1 Son Heung-Min Pedro Porro 47' 0-2 J. Harrison 67' 1-2 G. Rutter H. Kane 69' 1-3 Pedro Porro Lucas Moura 90' 1-4 P. Sarr

Żółte kartki Leeds: Pascal Struijk 9' Maximilian Wöber 14' Liam Cooper 56'

Żółte kartki Tottenham:

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Tottenham:

Główny sędzia meczu - A. Taylor. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Leeds zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i a Tottenham z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni fani futbolu z zapałem śledzą starcia w lidze Premier League. Utalentowane piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak Pascal Struijk systematycznie sprawiają pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Bardzo często zdarzają się brutalne sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, efektowne asysty i gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Interesujące potyczki między graczami z ligi zdarzają się bardzo bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, że są to widowiska nudne. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Premier League i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Leeds i Tottenham w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Elland Road.