Aston Villa kontra Tottenham, wynik spotkania 0-4

Wczorajszy wieczór na Villa Park dostarczył wielu emocji podczas starcia pomiędzy Aston Villą a Tottenhamem. Po wyrównanej pierwszej połowie, to goście przejęli inicjatywę i pewnie pokonali gospodarzy, zdobywając cztery bramki, co pozwoliło im na pewne zwycięstwo z wynikiem 0-4. Podopieczni obu trenerów mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w ramach 28. kolejki Premier League. Czy zdołasz przewidzieć wynik tego starcia?

Mecz Aston Villa vs Tottenham - Premier League, Kolejka 28

Dzisiaj na stadionie Villa Park odbyło się starcie pomiędzy drużynami Aston Villa a Tottenham. Emocje sięgały zenitu, gdyż obie ekipy walczyły o cenne punkty w ramach Premier League. Sędzią głównym spotkania był Chris Kavanagh z Anglii.

Początek meczu był bardzo wyrównany, obie drużyny starały się narzucić swój styl gry. Choć pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0, to kibice nie narzekali na brak sytuacji podbramkowych. Bramkarze mieli pełne ręce roboty, broniąc strzały napastników z obu stron.

Druga połowa okazała się jednak niezwykle emocjonująca. W 50. minucie J. Maddison otworzył wynik spotkania, strzelając gola na 0-1 po asyście P. Sarra z Tottenhamu. Chwilę później, w 53. minucie B. Johnson podwyższył prowadzenie dla gości, zdobywając bramkę na 0-2. Aston Villa próbowała odrobić straty, ale to Tottenham był skuteczniejszy.

W samej końcówce meczu kibice zostali zaskoczeni kolejnymi dwiema bramkami. Son Heung-Min zdobył gola na 0-3, a następnie T. Werner ustalił wynik meczu na 0-4, ponownie asystując Sonowi Heung-Minowi. Goście okazali się lepsi w tym starciu, potwierdzając swoją dominację na boisku.

Mecz nie obył się bez kartek. Pape Matar Sarr otrzymał żółtą kartkę w 19. minucie, a Radu Drăguşin dołączył do niego w 61. minucie. Niestety dla Gospodarzy, John McGinn z Aston Villa musiał opuścić boisko po czerwonej kartce w 65. minucie. Tottenham natomiast nie zanotował czerwonej kartki w tym spotkaniu.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny do końca, mimo niekorzystnego wyniku dla Aston Villa. Teraz obie ekipy będą musiały się skoncentrować na kolejnych meczach. Następnie Aston Villa zmierzy się z Ajax, West Ham i Wolves, natomiast Tottenham podejmie Fulham, Luton oraz ponownie West Ham.