Spotkanie pomiędzy Fulham i Tottenham zakończone wynikiem 3-0 dnia 2024-03-16 17:30

W ostatniej kolejce Premier League, drużyna Fulham podejmowała u siebie ekipę Tottenhamu. Mecz odbył się na stadionie Craven Cottage. Po emocjonujących 90 minutach gry, to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali 3-0. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść Fulham. Spotkanie miało miejsce 37 dni temu, dokładnie 16 marca o godzinie 17:30.

Relacja z meczu Fulham - Tottenham

Na pięknym stadionie Craven Cottage, 16 marca 2024 roku, odbyło się spotkanie pomiędzy drużyną Fulham a Tottenham. Atmosfera na trybunach była elektryzująca, kibice obu drużyn gorączkowo dopingowali swoich ulubieńców. Sędzią głównym tego starcia był Robert Jones z Anglii.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17:30, a już w 42. minucie gry Fulham wyszło na prowadzenie za sprawą Rodriga Muniza po asyście A. Robinsona. Gospodarze prowadzili 1-0 do przerwy, ale po wznowieniu gry to Fulham zdominowało boiskowe wydarzenia.

W 49. minucie S. Lukić podwyższył prowadzenie dla Fulham po zagraniu T. Castagne. Tottenham próbowało odrobić straty, ale to ponownie Rodrigo Muniz, w 61. minucie, ustalił wynik na 3-0 na korzyść gospodarzy. Strzelec dwóch bramek udowodnił swoją klasę na boisku.

W drugiej połowie pojawiły się emocje także w postaci kartek. João Palhinha otrzymał żółtą kartkę w 55. minucie, a Harrison Reed został ukarany w doliczonym czasie gry. Z kolei w drużynie Gości żółte kartki zobaczyli Yves Bissouma, Brennan Johnson oraz Rodrigo Bentancur.

Po zakończeniu spotkania, nie odnotowano czerwonych kartek dla żadnego z zespołów, co świadczyło o zaciętości, ale jednocześnie fair play na boisku. Fulham pewnie pokonało Tottenham 3-0 i zasłużenie sięgnęło po trzy punkty w Premier League. Następne mecze zapowiadają się interesująco dla obu drużyn, które będą musiały sięgnąć po lepsze rezultaty, by kontynuować swoją dobrą passę.