Spotkanie Tottenham vs West Ham, wynik końcowy 2-0

Tottenham vs West Ham, wynik 2-0.

Pierwsza część spotkania między Tottenham i West Ham zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2023-02-19 16:30 na obiekcie sportowym Tottenham Hotspur Stadium odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Tottenham oraz West Ham.

Gole strzelali: Emerson 56' 1-0 B. Davies Son Heung-Min 72' 2-0 H. Kane

Żółte kartki Tottenham: Oliver Skipp 9' Ivan Perišić 90'

Żółte kartki West Ham: Michail Antonio 62'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki West Ham:

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Oliver, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Tottenham stanie naprzeciw Chelsea, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd oraz Wolves natomiast West Ham z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United oraz Brighton.

Liczni fani piłki nożnej śledzą ciekawe starcia, które tyczą się ligi Premier League. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Oliver Skipp Michail Antonio nieraz zaserwowały własnym fanom emocje z najwyższej półki. Bardzo często obserwujemy nieczyste sytuacje na faul zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, przepiękne asysty i gole dodające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Potyczki między piłkarzami ligowymi są zagorzałe, rzadko okazuje się, iż są to zmagania nudne. To też warto przeglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Tottenham i West Ham oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Tottenham Hotspur Stadium.