Mecz Crystal Palace - Tottenham, wynik 0-4

W dniu 2023-01-04 20:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 19 pomiędzy Crystal Palace a Tottenham.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Crystal Palace a Tottenham wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-4.

Gole strzelali: H. Kane 48' 0-1 I. Perišić H. Kane 53' 0-2 Bryan Gil M. Doherty 68' 0-3 Son Heung-Min 72' 0-4

Żółte kartki Crystal Palace: Jeffrey Schlupp 61'

Żółte kartki Tottenham: Oliver Skipp 42' Bryan Gil 77'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Czerwone kartki Tottenham:

Główny sędzia spotkania to M. Oliver. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Crystal Palace stawi czoła Chelsea, następne spotkania z drużynami Newcastle oraz Manchester United. Kolejno natomiast Tottenham z Arsenal. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City oraz Fulham.

Liczna grupa fanów z zapałem śledzi starcia, które mają miejsce w lidze Premier League. Mocne piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak Jeffrey Schlupp Oliver Skipp systematycznie serwują wyborowym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Nieustannie natrafiamy na bezlitosne faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, niezwykłe gole oraz asysty dodające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa definitywnie, iż są to zmagania nudne. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Premier League oraz śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Crystal Palace i Tottenham oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Selhurst Park.