Spotkanie Tottenham - Chelsea dnia 2021-09-19 15:30 - wynik 0-3

Tottenham - Chelsea, wynik końcowy 0-3. Dnia 2021-09-19 15:30 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 5. Zmierzyły się Tottenham i Chelsea.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Tottenham a Chelsea wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-3.

 

Gole strzelali: T. Silva 49' 0-1 M. Alonso N. Kante 57' 0-2 M. Kovacic A. Rudiger 90' 0-3 T. Werner

Żółte kartki Tottenham:

Żółte kartki Chelsea: T. Werner 80'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Chelsea:

Główny sędzia meczu - Paul Tierney, Anglia. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Tottenham stanie naprzeciw Wolves, następne spotkania z drużynami Arsenal i Mura a Chelsea podejmie Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City i Juventus.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi potyczki ligi Premier League. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak T. Werner nieprzerwanie sprawiają wspaniałym fanom wrażenia sięgające zenitu. Stale zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy drużynami bywają niezwykle zażarte, nie często okazuje się, że są to zmagania statyczne. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich ioglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Tottenham i Chelsea jak ich udział w Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.