Spotkanie Crystal Palace kontra Tottenham zakończone wynikiem 3-0

 

Pierwsza połowa meczu między Crystal Palace i Tottenham zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

W dniu 2021-09-11 11:30 na stadionie Selhurst Park rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 4 pomiędzy Crystal Palace a Tottenham.

Gole strzelali: W. Zaha 75' 1-0 O. Edouard 84' 2-0 W. Zaha O. Edouard 90' 3-0 C. Gallagher

Żółte kartki Crystal Palace: W. Zaha 53' C. Gallagher 89'

Żółte kartki Tottenham: J. Tanganga 53' J. Tanganga 58' Lucas 81'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Czerwone kartki Tottenham: J. Tanganga 58'

Sędzią głównym tego spotkania był J. Moss. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Crystal Palace zmierzy się już z Liverpool, następne spotkania z drużynami Brighton i Leicester. Kolejno natomiast Tottenham z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea i Wolves.

Fani śledzą interesujące potyczki ligi Premier League. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo W. Zaha J. Tanganga nieraz zapewniły swoim fanom mnóstwo niesamowitych emocji. Potyczki między drużynami okazują się bardzo zagorzałe, rzadko zdarza się, że potyczki nas męczą. Systematycznie zdarzają się ostre sytuacje na faul, widowiskowe asysty i gole zapewniające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Premier League. Crystal Palace i Tottenham i ich udział w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Selhurst Park.