Burnley kontra Tottenham, wynik meczu - 1-0

Burnley kontra Tottenham, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Burnley oraz Tottenham zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-02-23 19:30 na obiekcie sportowym Turf Moor rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 13. Zmierzyły się Burnley i Tottenham.

Gole strzelali: B. Mee 71' 1-0 J. Brownhill

Żółte kartki Burnley:

Żółte kartki Tottenham:

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Tottenham:

Główny sędzia spotkania to Graham Scott, Anglia. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Burnley stawi czoła Leicester, następne spotkania z drużynami Chelsea i Brentford. Kolejno natomiast Tottenham z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Everton i Manchester United.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice z dużym zapałem śledzą pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze jak nieustannie serwują kapitalnym miłośnikom futbolu wiele wrażeń. Często obserwujemy książkowe asysty i gole, bezlitosne sytuacje na faul, które zapewniają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi bywają zajadłe, bardzo rzadko bywa, że potyczki nas nudzą. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Premier League i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Burnley oraz Tottenham jak ich udział w Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Turf Moor.