Mecz Tottenham kontra Leeds zakończony wynikiem 2-1

Tottenham kontra Leeds wynik spotkania 2-1. W dniu 2021-11-21 16:30 na obiekcie sportowym Tottenham Hotspur Stadium odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 12 pomiędzy Tottenham a Leeds.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Tottenham i Leeds zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: D. James 44' 0-1 J. Harrison P. Højbjerg 58' 1-1 Lucas Moura Reguilón 69' 2-1

Żółte kartki Tottenham: Emerson Royal 90'

Żółte kartki Leeds: Joe Gelhardt 30' Adam Forshaw 65' Liam Cooper 67' Kalvin Phillips 90'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Leeds:

Sędzią głównym tego spotkania był Andre Marriner, Anglia. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Tottenham stawi czoła Mura, następne spotkania z drużynami Burnley oraz Brentford. Kolejno natomiast Leeds z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace oraz Brentford.

Liczna grupa kibiców z dużym zapałem śledzi potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Składające się z utalentowanych graczy piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak Emerson Royal Joe Gelhardt systematycznie gwarantują fantastycznym kibicom emocje z najwyższej półki. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami są zajadłe, rzadko okazuje się, że zmagania nas nudzą. Zdarzają się wyjątkowe asysty i bramki, bezlitosne faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania sportowe znanej ligi Premier League oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Tottenham i Leeds w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Tottenham Hotspur Stadium.