Tottenham vs Burnley, wynik meczu - 1-0

Tottenham vs Burnley, wynik końcowy 1-0. Dnia 2022-05-15 11:00 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 37. Na przeciw siebie stanęły Tottenham i Burnley.

Po pierwszej połowie spotkania między Tottenham a Burnley wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: H. Kane 45' 1-0

Żółte kartki Tottenham: Lucas Moura 49' Hugo Lloris 86' Dejan Kulusevski 90'

Żółte kartki Burnley: Connor Roberts 27' Nick Pope 45'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Burnley:

Główny arbiter spotkania to Kevin Friend, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Tottenham zmierzy się już z Norwich, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Newcastle. Kolejno natomiast Burnley podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Dzisiaj wierni fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą pasjonujące potyczki w lidze Premier League. Fascynujące zespoły futbolowe i zawodnicy jak Lucas Moura Connor Roberts nieprzerwanie gwarantują własnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo emocji. Ustawicznie trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty i gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania między piłkarzami są nader bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, iż widowiska przynudzają. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Premier League i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Tottenham oraz Burnley w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Tottenham Hotspur Stadium.