Tottenham vs Leeds, wynik meczu - 4-3

W dniu 2022-11-12 15:00 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki Regular Season - 16. Zmierzyły się Tottenham i Leeds.

Po pierwszej połowie spotkania między Tottenham i Leeds wynik wynosił 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-3.

Gole strzelali: C. Summerville 10' 0-1 B. Aaronson H. Kane 25' 1-1 Rodrigo 43' 1-2 R. Kristensen B. Davies 51' 2-2 Rodrigo 76' 2-3 Marc Roca R. Bentancur 81' 3-3 R. Bentancur 83' 4-3 D. Kulusevski

Żółte kartki Tottenham: Rodrigo Bentancur 57'

Żółte kartki Leeds: Marc Roca 49' Tyler Adams 71' Tyler Adams 87'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Leeds: Tyler Adams 87'

Sędzią głównym tego spotkania był Salisbury Michael, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Tottenham zmierzy się już z Brentford, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Crystal Palace. Kolejno natomiast Leeds z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle i West Ham.

Oddani fani z zapałem śledzą niezwykle fascynujące starcia, które dotyczą ligi Premier League. Interesujące zespoły piłkarskie i piłkarze jak Rodrigo Bentancur Marc Roca wielokrotnie serwują kapitalnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite walki między zawodnikami ligowymi bywają zagorzałe, nie często zdarza się, iż mecze nas nudzą. Obserwujemy przepiękne asysty czy gole, bezwzględne faule zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Premier League i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Tottenham i Leeds jak ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Tottenham Hotspur Stadium.