Spotkanie Manchester United - Tottenham zakończone wynikiem 3-2

Manchester United - Tottenham, wynik 3-2. Dnia 2022-03-12 17:30 na obiekcie sportowym Old Trafford odbył się mecz ligi Premier League kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Manchester United i Tottenham.

Pierwsza połowa meczu między Manchester United a Tottenham zakończyła się wynikiem 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

 

Gole strzelali: Cristiano Ronaldo 12' 1-0 Fred H. Kane 35' 1-1 Cristiano Ronaldo 38' 2-1 J. Sancho H. Maguire 72' 2-2 Cristiano Ronaldo 81' 3-2 Alex Telles

Żółte kartki Manchester United: Fred 34' Paul Pogba 85'

Żółte kartki Tottenham: Eric Dier 30'

Czerwone kartki Manchester United:

Czerwone kartki Tottenham:

Sędzią głównym tego spotkania był Jonathan Moss, Anglia. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Manchester United stawi czoła Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Liverpool i Leicester. Kolejno natomiast Tottenham z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami West Ham i Newcastle.

Dzisiaj liczna grupa kibiców śledzi starcia, które startują w lidze Premier League. Złożone z zdolnych graczy piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak Fred Eric Dier częstokroć zagwarantowały wspaniałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między graczami zdarzają się bardzo zagorzałe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, iż są to mecze nie warte uwagi. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, efektowne gole oraz asysty, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania sportowe lubianej ligi Premier League. Manchester United i Tottenham jak ich udział w Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Old Trafford.