Tottenham kontra Aston Villa, wynik spotkania: 0-2

Tottenham kontra Aston Villa zakończony wynikiem 0-2. W dniu 2023-01-01 14:00 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą Tottenham oraz Aston Villa.

Po pierwszej połowie spotkania między Tottenham a Aston Villa wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: E. Buendía 50' 0-1 O. Watkins Douglas Luiz 73' 0-2 J. McGinn

Żółte kartki Tottenham: Cristian Romero 28' Clément Lenglet 31' Ben Davies 37' Yves Bissouma 59'

Żółte kartki Aston Villa: Tyrone Mings 56' Ezri Konsa 66' Calum Chambers 90'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Aston Villa:

Główny sędzia spotkania to John Brooks, Anglia. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Tottenham stawi czoła Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Portsmouth oraz Arsenal. Kolejno natomiast Aston Villa z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Stevenage oraz Leeds.

Wierni fani śledzą poczynania ligi Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak Cristian Romero Tyrone Mings nierzadko zaserwowały wspaniałym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Trafiamy na niezwykłe asysty oraz gole, brutalne sytuacje z faulem, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Interesujące potyczki między piłkarzami okazują się bardzo zagorzałe, nie często bywa, iż są to widowiska mało interesujące. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Premier League oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Tottenham i Aston Villa z ligi Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.