Spotkanie pomiędzy Tottenham i Norwich zakończone wynikiem 3-0 na obiekcie Tottenham Hotspur Stadium

Tottenham kontra Norwich, wynik 3-0. W dniu 2021-12-05 14:00 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 15 pomiędzy Tottenham a Norwich.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Tottenham a Norwich wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

 

Gole strzelali: Lucas Moura 10' 1-0 Son Heung-Min D. Sánchez 67' 2-0 Son Heung-Min 77' 3-0 B. Davies

Żółte kartki Tottenham: Sergio Reguilón 16'

Żółte kartki Norwich: Teemu Pukki 14' Billy Gilmour 34'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Norwich:

Główny arbiter meczu - Jarred Gillett, Australia. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Tottenham zmierzy się już z Rennes, następne spotkania z drużynami Brighton i Leicester. Kolejno natomiast Norwich z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa i West Ham.

Dzisiaj fani futbolu z entuzjazmem śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi Premier League. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak Sergio Reguilón Teemu Pukki niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym entuzjastom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się nieustępliwe, nie często zdarza się, iż są to widowiska drętwe. Obserwujemy brutalne faule, efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać spotkania sportowe lubianej ligi Premier League. Tottenham i Norwich i ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.