Na stadionie Tottenham Hotspur Stadium dnia 2023-04-08 14:00 odbył się mecz Tottenham vs Brighton: wynik 2-1

 

Po pierwszej połowie spotkania między Tottenham i Brighton wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2023-04-08 14:00 na obiekcie sportowym Tottenham Hotspur Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Tottenham oraz Brighton.

Gole strzelali: Son Heung-Min 10' 1-0 I. Perišić L. Dunk 34' 1-1 S. March H. Kane 79' 2-1 P. Højbjerg

Żółte kartki Tottenham: Ivan Perišić 67' Pierre-Emile Højbjerg 87' Cristian Romero 90'

Żółte kartki Brighton: Pascal Groß 64'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Brighton:

Główny sędzia spotkania to Stuart Attwell, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Tottenham stanie naprzeciw Bournemouth, następne spotkania z drużynami Newcastle oraz Manchester United a Brighton z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City oraz Manchester United.

Kibice śledzą pasjonujące poczynania w lidze Premier League. Interesujące drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Ivan Perišić Pascal Groß wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym fanom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Wspaniałe walki między piłkarzami bywają bardzo nieustępliwe, rzadko zdarza się, iż są to spotkania nudne. Zachęcamy, żeby oglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Tottenham i Brighton z ligi Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Tottenham Hotspur Stadium.