Spotkanie pomiędzy Tottenham i West Ham zakończone wynikiem 3-1 dnia 2022-03-20 16:30 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Tottenham a West Ham zakończyła się wynikiem 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2022-03-20 16:30 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 30. Zmierzyły się ze sobą Tottenham i West Ham.

Gole strzelali: K. Zouma 9' 1-0 Son Heung-Min 24' 2-0 H. Kane S. Benrahma 35' 2-1 C. Dawson Son Heung-Min 88' 3-1 H. Kane

Żółte kartki Tottenham:

Żółte kartki West Ham: Craig Dawson 23'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki West Ham:

Główny arbiter meczu to Anthony Taylor, Anglia. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Tottenham stawi czoła Newcastle, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Brighton. Kolejno natomiast West Ham z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Lyon i Brentford.

Fani piłki nożnej śledzą starcia ligi Premier League. Ciekawe zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. Craig Dawson nader często zagwarantowały własnym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi są nader zagorzałe, nie często okazuje się, iż są to widowiska nużące. Wielokrotnie zdarzają się wyśmienite asysty i bramki, nieczyste sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Premier League. Tottenham i West Ham i ich udział w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.