Dnia 2021-12-02 19:30 odbyło się spotkanie Tottenham - Brentford: wynik 2-0

Tottenham - Brentford 2-0. W dniu 2021-12-02 19:30 na obiekcie sportowym Tottenham Hotspur Stadium rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 14 pomiędzy Tottenham a Brentford.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Tottenham i Brentford wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: Sergi Canós 12' 1-0 Son Heung-Min 65' 2-0 Reguilón

Żółte kartki Tottenham:

Żółte kartki Brentford:

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Brentford:

Główny arbiter spotkania - Jonathan Moss, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Tottenham stanie naprzeciw Rennes, następne spotkania z drużynami Brighton oraz Leicester a Brentford z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United oraz Southampton.

Wierni fani futbolu śledzą bardzo interesujące poczynania ligi Premier League. Interesujące piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się wspaniałe bramki i asysty, nieczyste faule zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem zapewniające wyjątkowe przeżycia z meczu. Zmagania pomiędzy piłkarzami bywają niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że są to widowiska nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Tottenham i Brentford w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.