Dnia 2023-05-20 11:30 odbyło się spotkanie Tottenham - Brentford zakończone wynikiem 1-3

Dnia 2023-05-20 11:30 na obiekcie sportowym Tottenham Hotspur Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 37. Na przeciw siebie stanęły Tottenham i Brentford.

Po pierwszej połowie spotkania między Tottenham i Brentford wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-3.

 

Gole strzelali: H. Kane 8' 1-0 D. Kulusevski B. Mbeumo 50' 1-1 Y. Wissa B. Mbeumo 62' 1-2 A. Hickey Y. Wissa 88' 1-3 B. Mbeumo

Żółte kartki Tottenham: Yves Bissouma 45'

Żółte kartki Brentford: Rico Henry 68'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Brentford:

Główny arbiter spotkania - Jarred Gillett, Australia. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Tottenham stanie naprzeciw Leeds, następne spotkania z drużynami Manchester City i . Kolejno natomiast Brentford podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Dzisiaj wielu fanów śledzi niezwykle interesujące starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Interesujące piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Yves Bissouma Rico Henry wielokrotnie serwują wspaniałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko walki między piłkarzami okazują się bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, że są to spotkania mało interesujące. Nieprzerwanie trafiamy na ostre sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, przepiękne asysty i bramki gwarantujące pikanterii całemu widowisku. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Premier League i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Tottenham i Brentford jak ich udział w Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.