Mecz Aston Villa vs Tottenham, wynik końcowy 0-4

Dnia 2022-04-09 16:30 na obiekcie sportowym Villa Park rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 32 pomiędzy Aston Villa a Tottenham.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Aston Villa a Tottenham wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-4.

 

Gole strzelali: Son Heung-Min 3' 0-1 D. Kulusevski 50' 0-2 H. Kane Son Heung-Min 66' 0-3 H. Kane Son Heung-Min 71' 0-4 D. Kulusevski

Żółte kartki Aston Villa: Danny Ings 21' Ashley Young 82'

Żółte kartki Tottenham: Pierre-Emile Højbjerg 29' Emerson Royal 74' Harry Kane 90'

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki Tottenham:

Sędzią głównym tego spotkania był Graham Scott, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Aston Villa zmierzy się już z Leicester, następne spotkania z drużynami Norwich i Burnley natomiast Tottenham z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Brentford i Leicester.

Bardzo często liczni kibice z entuzjazmem śledzą ekscytujące starcia, które startują w lidze Premier League. Złożone z zdolnych zawodników futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Danny Ings Pierre-Emile Højbjerg nieprzerwanie sprawiają pierwszorzędnym kibicom emocje sięgające zenitu. Często obserwujemy wyśmienite gole oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Zmagania pomiędzy graczami są zaciekłe, rzadko bywa ostatecznie, że są to widowiska mało interesujące. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich znanych zespołów jak Aston Villa oraz Tottenham z ligi Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Villa Park.