Mecz Chelsea vs Tottenham zakończony wynikiem 2-0

Chelsea vs Tottenham, wynik końcowy 2-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Chelsea a Tottenham zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2022-01-23 16:30 na obiekcie sportowym Stamford Bridge rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 23 pomiędzy Chelsea a Tottenham.

Gole strzelali: H. Ziyech 47' 1-0 C. Hudson-Odoi Thiago Silva 55' 2-0 M. Mount

Żółte kartki Chelsea: Thiago Silva 24' Jorginho 42'

Żółte kartki Tottenham: Japhet Tanganga 37'

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Tottenham:

Główny arbiter spotkania - Paul Tierney, Anglia. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Chelsea stanie naprzeciw Plymouth, następne spotkania z drużynami Arsenal i Crystal Palace natomiast Tottenham z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Southampton i Wolves.

Fani z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle ciekawe potyczki, które startują w lidze Premier League. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Thiago Silva Japhet Tanganga często serwują wyborowym fanom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się zapadające w pamięć asysty i bramki, ostre sytuacje na faul, które dodają smaczku całemu widowisku. Zapadające w pamięć walki pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się nader bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, iż widowiska męczą. Warto więc przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich,przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Chelsea oraz Tottenham w lidze Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stamford Bridge.