West Ham - Tottenham, wynik spotkania 1-0

Dnia 2021-10-24 13:00 na stadionie London Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 9. Zmierzyły się West Ham oraz Tottenham.

Pierwsza połowa meczu między West Ham a Tottenham zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: M. Antonio 72' 1-0 A. Cresswell

Żółte kartki West Ham: Tomáš Souček 21' Angelo Ogbonna 37'

Żółte kartki Tottenham: Cristian Romero 60'

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Tottenham:

Sędzią głównym tego spotkania był Paul Tierney, Anglia. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna West Ham stanie naprzeciw Manchester City, następne spotkania z drużynami Aston Villa oraz Genk. Kolejno natomiast Tottenham podejmie Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United oraz Vitesse.

Liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze Premier League. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Tomáš Souček Cristian Romero nieraz zapewniły fantastycznym sympatykom emocje sięgające zenitu. Systematycznie obserwujemy przechodzące do historii asysty i bramki, nieczyste faule zakończone żółtym kartonikiem zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Potyczki między zawodnikami bywają niezwykle zajadłe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to widowiska nużące. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich iśledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. West Ham i Tottenham i ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, London Stadium.